המהפכה האינטרנטית

ראיתי לאחרונה הרבה כתבות על האהבה של הישראלים להזמנות באינטרנט. אנשים מזמינים בגדים, נעליים, גאדג'טים וטלפונים, קוסמטיקה וכלי עבודה, או בקיצור – הכול! זה בכלל לא מפתיע אותי שהישראלים נדלקו ככה על אתרי הקניות מחו"ל, כי הרי ישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים וכשהם שומעים שמישהו שהם מכירים קנה את אותו מוצר בחצי מחיר – הם לא מתכוונים להישאר מאחור!

לי לקח קצת זמן להתחיל להזמין באינטרנט, כי אני די חושש מרמאויות. אני לא ממש מכיר את כל האתרים ה"שווים" ואני חושש להזמין מאתר שאני לא מכיר, למרות שדווקא שם אני יכול למצוא עסקה מטורפת. בכל מקרה, אחרי ההזמנה הראשונה שעשיתי (בגדים לבנות) והכול הלך חלק הרגשתי שאני כבר יכול לנסות דברים מתקדמים יותר. אז היום אני כבר ממש שוחה באתרים של מוצרי צילום וגאדג'טים ועד היום למזלי לא נפלתי בכלל.

הבעיה העיקרית שלי היא עם אתרים שנותנים מחיר בדולרים או ביורו ואז זה נורא מבלבל אותי. אמנם אני די טוב במתמטיקה וכל מה שנדרש זה קצת כפל וחילוק, אבל מי בכלל יודע מה שער המטבע היום? הטיפ שלי הוא להשתמש בכלי הזה  שנותן פירוט של השערים וגם מחשב לפי השער של היום כמה זה שווה בשקל. ככה אני בטוח שאני מבין מה אני קונה ובכמה כסף.

ועדיין, חשוב מאוד להיזהר כשמזמינים באינטרנט, כי יש שם בחוץ המון אנשים שמתים לשים את הידיים שלהם על פרטי כרטיס האשראי שלכם, אז נסו לוודא שהאתר הוא רציני וחשוב שיהיה מאובטח, ואם אתם לא רוצים לקחת את הסיכון, יש אמצעי תשלום בטוחים יותר מהכרטיס אשראי שלכם. בהצלחה במציאת המציאה הבאה!

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

פוסטים קשורים

האור בקצה המנהרה

בסוף השבוע יצאתי קצת להסתובב בעיר העתיקה של יפו. הסתובבתי בין קירות האבן וצילמתי תמונות

מול שוקת שבורה

מאז חודש מרץ החיים שלנו התהפכו. כל מה שנראה לנו מובן מאליו, בטוח ויציב נהפך

אמנות במסכה

עולם התרבות והאמנות הישראלי נמצא במשבר עמוק. קולנוע, תיאטרון, אמנות, מחול, אופרה, הופעות פופ –

דברים שרואים משם

ראיתי לפני כמה שבועות סרט דוקומנטרי על צלמי עיתונות באזורי מלחמה וכל הזמן חשבתי לעצמי

אביב משגע

העובדה שפסח חל בעונת האביב היא מבורכת. היא מאפשרת לנו לצאת לטבע, ליהנות מהעונה המדהימה

חגיגה למזכרת

מצאתי אחלה טיפים לצילום במסיבות. ככה תבטיחו שייצא משהו מזה שסחבתם את המצלמה לאירוע… https://digital-photography-school.com/8-tips-on-taking-party-photographs/

עולם מופלא

התמונות הטובות ביותר של הנשיונל ג'אוגרפיק בשנת 2017. חוויית הצילום האולטימטיבית שרובנו יכולים רק לפנטז

זיכרון לנצח

לפני כמה ימים חבר מהעבודה שלי איבד את הטלפון שלו. הוא שכח אותו על השולחן